Wirtualny spacer po Sandomierz

We wrześniu 2009 roku mieliśmy przyjemność zrealizowania dla władz Sandomierza aplikacji, której zadaniem jest aktywna promocja tego miasta wśród mieszkańców, turystów oraz inwestorów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotowany przez nas Wirtualny Spacer został dopracowany w najmniejszym szczególne. Już sama oprawa graficzna zawraca uwagę użytkowników. Z racji faktu, iż Sandomierz to jedno z najstarszych miast Polski o bardzo bogatej tradycji historycznej stworzyliśmy szatę graficzną w kolorze sepia, na której umieszczony został widok miasta. Ciekawa jest również możliwość zobaczenia przepięknego rynku Starego Miasta nocą. Delikatne oświetlenie sprawia, że wygląda on naprawdę bajkowo.

Na użytkowników prezentowanej aplikacji czeka wiele atrakcji, które można zwiedzić w trakcie wirtualnej wyprawy po Sandomierzu. Z boku ekranu znajduje się mapa, dzięki której bardzo szybko jesteśmy w stanie ustalić swoją pozycję oraz wybrać miejsce, które chcielibyśmy zobaczyć z bliska. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, aby się w nim znaleźć. W trakcie realnego spaceru byłoby to niemożliwe. Na wspomnianej mapie zaznaczono punkty, które są godne zobaczenia, i które można ujrzeć z bliska.

Warto także zapoznać się z pozostałymi zakładkami – Obiekty oraz Galeria. Pierwsza z nich to skrócony spis najważniejszych obiektów, które warto zobaczyć w Sandomierzu, z kolei w drugiej zaprezentowane zostały ciekawe fotografie, na których uwieczniono piękno prezentowanego miasta.

Główne cechy prezentowanej aplikacji:

Serdecznie zapraszamy zatem Państwa na wirtualny spacer po Sandomierzu!

Podziemna trasa turystyczna
Sandomierz
Rynek nocą
Sandomierz
Zamek
Sandomierz
Muzeum Okręgowe w Zamku
Sandomierz
Wąwóz Królowej Jadwigi
Sandomierz
Wyższe Seminarium Duchowne
Sandomierz
Cmentarz żołnierzy radzieckich
Sandomierz
Bulwar im. Józefa Piłsudskiego
Sandomierz
Rynek w Sandomierzu
Mały Rynek
Ulica Opatowska
Ratusz
Ulica Mariacka
Kościół św. Jakuba
Kościół św. Pawła
Ulica Sokolnickiego
Collegium Gostomianum
Katedra Sandomierska
Dom Długosza
Urząd Miasta
Ulica Żydowska
Park Piszczele
Kościół św. Michała
Kościół św. Ducha
Cmentarz żydowski
Cmentarz katedralny
Brama Opatowska
Trasa pieszo-rowerowa